مخزن تحت فشار هاماک 500 لیتری درجه دار


تاسیسات آب و فاضلاب
2019/04/30
کشور: ایران
استان: البرز
شهر: محمدشهر
توضیح:

منیع انبساط بسته یا مخزن تحت فشار هاماک 500لیتری درجه دار
جهت کنترل فشار داخل سیستم
لیست قیمت  مخازن تحت فشار هاماک در صفاکالا
منبع تحت فشار 500لیتری درجه دارایستاده ساخت مشترک ایران و ایتالیابا تیوپ sefaایتالیا.


در تولید منبع تحت فشار 500 لیتری  درجه دارهاماک از تیوپ sefa ایتالیایی استفاده شده است.


این تیوپ ها از ترکیب کائوچو طبیعی و مواد EPDM که سازگاری کامل با آب شرب بهداشتی دارند ساخته شده اند.


منبع 500لیتری تحت فشار در دو رنگ آبی و قرمز تولید شده و آماده فروش می باشد.


منبع تحت فشار یا مخزن تحت فشار که در میام عموم مردم با عنوان مخزن پمپ آب نیز شناخته می شود عموماً در کنار و یا روی پمپ آب نصب می شود و نقش مهمی را در جهت کاهش خرابی پمپ ها ایفا می کند.


مزایای استفاده از منبع تحت فشار (منبع انبساط بسته) منیع تحت فشار به واسطه آبی که درون خود ذخیره می کند موجب می شود تا با هر بار باز شدن شیر آب نیاز نباشد پمپ آب شروع به کار کند.


در نتیجه باعث کاهش مصرف برق و استهلاک پمپ آب شده و طول عمر پمپ را افزایش می دهد.نقش دیگر مخازن تحت فشار، کنترل ضربه آب در زمان روشن و خاموش شدن مکرر پمپ آب است.


ویژگی های مخزن تحت فشار هاماک مخزن تحت فشار هاماک دارای طراحی و ظاهر زیباییست و نیاز به فضای کمی برای نصب در کنار پمپ آب در موتورخانه، پارکینگ و یا اتاق تاسیسات دارد.


به طور کلی ویژگی های مخزن تحت فشار هاماک شامل موارد ذیل است:  1. ۱۸ ماه گارانتی

  2. طراحی و ظاهر زیبا ابعاد و سایز مناسب

  3. دارای اتصالات و فلنج آبکاری شده با کیفت مقاومت بالا در برابر فشار ایجاد شده در داخل مخزن

  4. جوشکاری اتوماتیک و ورق کشی با ضخامت مناسب

  5. در دسترس بودن قطعات اورجینال و خدمات پس از فروش به دلیل مونتاژ در ایران


فرق منبع تحت فشار تیوپی با منبع تحت فشار دیافراگمی


منبع تحت فشار تیوپی و منبع تحت فشار دیافراگمی کارایی و عملکرد یکسانی دارند ولی همانطور که از نام آنها پیداست در یکی از تیوپ لاستیکی و در دیگری از دیافراگم لاستیکی استفاده شده است. لازم به ذکر است که در بازار این محصولات با نام هایی همچون مخزن انبساط بسته و منبع انبساط بسته نیز شناخته می شوند. به طور معمول قیمت منبع تحت فشار دیافراگمی بسیار بیشتر از قیمت مخزن تحت فشار تیوپی است ولی در عوض خرابی آن کمتر بوده و طول عمر آن بشتر خواهد بود. با این وجود مخازن تحت فشار تیوپی در ایران با استقبال بیشتری مواجه شده است. 


چگونه طول عمر منبع تحت فشار را افزایش دهیم ؟


یکی از دلایل اصلی خرابی منبع تحت فشار، خرابی تیوپ درون آن است. علت آن ورود اجسامی همچون سنگ ریزه است که با فشار زیاد و از طریق لوله ها وارد مخزن تحت فشار می شود . در اینصورت نیاز به تعویض تیوپ منبع انبساط آب خواهید بود. برای جلوگیری از این مشکل بهتر است از فیلترهایی که مخصوص این موضوع تولید شده اند پیش از اتصال به مخزن استفاده نمایید. مورد بعدی بازرسی میزان فشار هوای داخل منبع تحت فشار در فواصل معین ( مثلاً ماهی یکی دوبار ) است زیرا هوای داخل منابع تحت فشار به دلیل پر و خالی شدن تیوپ داخلی به دفعات زیاد ممکن است از حالت عادی خود خارج شود به همین دلیل نیاز است تا در فواصل معینی میزان فشار هوا داخل مخزن مانیتور شود. مشخصات فنی و قیمت مخازن تحت فشار پمپ آب خانگی فشار


گاز سیلندر:۲٫۵-۴ بار                                   جنس تیوپ ایتالیایی: EPDM                                حداکثر دما:۱۰۰درجه سانتیگراد

تلفن: 02165296455
موبایل: 09121060264

اشتراک اطلاعات مفید
صفاکالا